אודותינו

הוצאת ’הספריה הבריאה‘ היא הוצאת ספרים שעוסקת בחידוש ובתרגום של ספרי בריאות בגישת ”ההיגיינה הטבעית“. ההוצאה הוקמה בשנת 2017 כאשר נפלה בחלקנו הזכות להמשיך את מה שהתחיל אחד מחלוצי הבריאות הטבעית בישראל, אליהו לוי ז“ל.

בשנת 1991 יסד אליהו לוי את הוצאת ספרים ”למען בריאות מושלמת“ שבה הופיעו 6 מספריו של ד“ר הרברט שלטון , ועוד ספרים טובים וחשובים כמו ’הרעלה עצמית‘ (אוטוטוקסמיה) ורוג‘ר החלים מאיידס. ספרים אלו הם אבני היסוד להבנת הבריאות הטבעית!

(ספרים נוספים בשיטת ”ההיגיינה הטבעית“ אשר אפשר למצוא אותם בחנות הספרים שלנו הם, ספריו של יצחק בן אורי , שהיה תלמידו של ד“ר הרברט שלטון.  ”תזונת האדם ובריאותו“ , ”הריפוי הטבעי הלכה למעשה“ , ”אמהות בדרך הטבע“ "צום כדרך ריפוי")

מטרת הספריה הבריאה היא להפיץ את הידע של הבריאות הטבעית , ולהנגיש לציבור בישראל את מיטב הספרים שיש בארץ ובעולם על ההיגיינה הטבעית, על מנת להעלות את המודעות בציבור בכל הקשור להבנה של מה הם הגורמים האמיתיים של כל המחלות הנפוצות בימינו . ומה עלינו לעשות (או לא לעשות) על מנת לחזור למצב של בריאות.

החיים תמיד שואפים לבריאות. וכמו שד"ר הרברט שלטון אמר ”בריאות היא מצבם הנורמלי של יצורים חיים“. כל שעלנו לעשות זה לא להפריע . ועל כן עלינו ללמוד מה הם חוקי החיים ולפעול על פי הם!